Noclegi Poznań Stary Rynek

Poznań to miasto warte poznania. Potwierdzi to każdy, kto chociaż raz odwiedził stolicę Wielkopolski. Ta urokliwa miejscowość przyciąga turystów nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy. Niepowtarzalna atmosfera grodu Przemysła sprawia, że ten, kto przynajmniej raz w życiu zawitał w te rejony, z pewnością zechce jeszcze tu powrócić. Poznań jest świetnie skomunikowany z innymi miastami w Polsce, a także za granicą. Miasto posiada dogodną bazę noclegów na Starym Rynku w stolicy Wielkopolski, przygotowaną dla najbardziej wymagających podróżników.

Poznań miasto doznań

Historia grodu Przemysła sięga aż X wieku, a w 1253 roku zostały nadane mu prawa miejskie. W przeszłości miasto pełniło funkcję siedziby władców Polski, przez co zapisało się na zawsze w dziejach naszego kraju. Historyczny wymiar znaczenia tego miejsca dopełniają takie zabytki jak Katedra i Ostrów Tumski, na którym jest ona położona. W podziemiach świątyni znajdują się krypty z symbolicznymi grobami władców Polski – Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Można tam też zwiedzić zabytkowe pierwsze mury miasta. Warty zobaczenia jest także Stary Rynek, gdzie znajdziemy pięknie odrestaurowane zabytki, jak i komfortowe noclegi. Wspaniały ratusz miejski, słynny pręgierz czy liczne, kolorowe kamienice zachwycają swoim wyglądem i pozwalają poznać niepowtarzalną atmosferę miasta. Każdy turysta doceni atrakcyjne noclegi na Starym Rynku, dzięki czemu można jeszcze lepiej poczuć klimat stolicy Wielkopolski. Wieczorne spacery zabytkowymi uliczkami nabiorą nowego wymiaru i pozwolą się zrelaksować.

Noclegi na Starym Rynku – serce Poznania na wyciągnięcie ręki

Jeśli wybierasz się do Poznania i szukasz odpowiedniego miejsca, gdzie możesz zatrzymać się na kilka dni, nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb. Nie musisz daleko dojeżdżać do najważniejszych atrakcji miasta. Wszystkie warte zobaczenia punkty znajdują się na wyciągnięcie ręki. Hill Inn mieści się w sercu Starego Rynku, przy ul. Zamkowej, tuż pod Wzgórzem Przemysła, z niedawno odbudowanym zamkiem. W naszej ofercie znajdują się wygodne noclegi, dostosowane do najwyższych standardów i wymagań. 15 komfortowych pokoi, wyposażonych w łazienkę lub wspólny węzeł sanitarny znajdujący się na korytarzu, pozwolą na wygodny wypoczynek i ułatwią zwiedzanie miasta. Idealnie położone noclegi na Starym Rynku sprawiają, że wizyta w Poznaniu będzie wyjątkowa i na długo pozostanie w pamięci.