Nocleg Poznań centrum

Wybierasz się w podróż i szukasz odpowiedniego noclegu, najlepiej w centrum Poznania? Wyjazd służbowy lub rodzinny wypad w weekend? Zależy Ci na odpowiednim komforcie oraz bliskości najważniejszych zabytków i atrakcji? Mamy dla Was idealne rozwiązanie. Hill Inn jest położony w centrum Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Znajdziecie tutaj miejsce na nocleg dopasowane do największych wymagań i spełniające wysokie standardy komfortowego wypoczynku.

Serce Poznania na wyciagnięcie ręki

Bliskość ścisłego centrum miasta to niewątpliwy plus każdego wypadu czy to ze znajomymi czy z rodziną. Nie trzeba dostosowywać się do rozkładu jazdy tramwajów czy autobusów, żeby dojechać w interesujące nas miejsce. Możemy zwiedzić zabytki Starego Rynku na pieszo, a także wyjść na miasto w godzinach wieczornych. Dzięki tak dobranemu noclegowi w centrum Poznania, wizyta w stolicy Wielkopolski będzie niezapomnianym przeżyciem i świetną okazją do odpoczynku od codziennych spraw. Warto zwiedzić zabytkowy Ratusz, słynny pręgierz czy poznańską Farę. Hill Inn znajduje się u podnóży odbudowanego niedawno Zamku Królewskiego, który również powinien być punktem obowiązkowym każdej wycieczki.

Komfort i najwyższe standardy

Hill Inn to 15 pokoi gościnnych, dostosowanych do najwyższych wymagań. Wygoda i zadowolenie naszych klientów to główne wartości, jakimi się kierujemy w naszej działalności. Dlatego udostępniamy dla podróżnych komfortowo wyposażony i urządzony nocleg w centrum, spełniający najwyższe standardy. Nasi goście mają możliwość wyboru pokoi z łazienką lub ze wspólnym węzłem sanitarnym na korytarzu. Dzięki bliskości serca poznańskiego Starego Rynku, Hill Inn to idealny nocleg w centrum miasta. Potwierdza to historia tego miejsca – w średniowieczu u podnóża Zamku Królewskiego zatrzymywali się kupcy oraz podróżni, którzy udawali się na Stary Rynek. Wszystko zatem przemawia za tym, że jest to idealne miejsce na nocleg w centrum. W Hill Inn zrelaksujecie się i odpoczniecie od codziennych spraw, a także zwiedzicie stolicę Wielkopolski w taki sposób, jaki Wam najbardziej odpowiada.