Hill Inn

Uprzejmie informuję, że od 10 maja 2022r. otwarta działalność Hill Inn została zawieszona. Dziękujemy, że byli Państwo naszymi Gośćmi 🙂

Hill Inn. Spanie i śniadanie*!

Guesthouse Hill Inn to obiekt noclegowy oferujący wyłącznie pokoje gościnne: 1,2,3 i 4 osobowe, w tym 9 z własną łazienką. Nie oferujemy łóżek jak hostele, dążymy do tego by wszystkie nasze pokoje miały własne łazienki. Hill Inn to nieco skromniejsza oferta niż hotele dwugwiazdkowe jednak zauważalnie tańsza i oferująca nocleg w samym sercu Starego Miasta.


W cenie noclegu w Hill Inn zawarte są :

  • wygodne łóżko hotelowe z pościelą i ręcznikami;
  • bezpłatny dostęp do Internetu (wi-fi, do 300Mb),
  • niepowtarzalny widok z tarasu na Ratusz i Stary Rynek,
  • kameralne patio przy Zamku Królewskim,
  • dostęp do kuchni i salki śniadaniowej (w godzinach otwarcia recepcji),
  • przechowalnia bagażu w dniu przybycia i wyjazdu,
  • suszarka do włosów, żelazko,
  • informacja turystyczna.

Dostępna jest również pralka (dodatkowo płatna) i suszarka.

Poza noclegiem oferujemy naszym Gościom pyszne śniadania*
w formie szwedzkiego stołu, przygotowywane „z sercem” przez naszą załogę.

* ze względów sanitarnych usługa śniadań została na razie zawieszona. Śniadanie można zjeść w pobliskich kafejkach (informacja w recepcji).

BLIŻEJ SIĘ NIE DA..
Hill Inn znajduje się w samym centrum Poznania, na Starym Mieście

u podnóża Zamku Królewskiego, 100 m. od Ratusza, przy ulicy Zamkowej która łączy Stary Rynek i Zamek Królewski.

Hill Inn zajmuje kamienicę – willę wybudowaną w 1890 r., gdzie aż do 1945 roku znajdował się… urząd stanu cywilnego. Odnowiony budynek, obecnie w całości pozostaje do dyspozycji naszych Gości, oferując większe bezpieczeństwo i komfort pobytu. Posiadamy własne, zamknięte patio, otwarte w ciągu w całego roku. Dodatkową atrakcją jest nasz taras widokowy, z którego można oglądać centrum Starego Miasta. U stóp tarasu widać Stary Rynek i Ratusz.

OKOLICA WOKÓŁ HILL INN
Ulica Zamkowa prowadzi prosto do centrum na Stary Rynek. W ciągu 2-3 minut możecie Państwo dotrzeć do jednej z parudziesięciu restauracji, kawiarni lub dotrzeć do dowolnego pubu na Starym Mieście. 15-20 minut spaceru dzieli Hill Inn od takich miejsc jak: Targi Poznańskie, dworzec kolejowy i dworzec autobusowy a także od Katedry, Malty i większości muzeów Poznania. Miłośnicy zabytków już z okien Hill Inn zobaczą kamieniczki i centrum Starego Miasta, Kościół Franciszkanów oraz średniowieczny mur obronny, będący częścią najstarszej zachowanej rezydencji królewskiej w Polsce wzniesionej przez króla Przemysła II.

NASI GOŚCIE

W sezonie letnim naszymi Gośćmi są przede wszystkim turyści indywidualni. Poza wakacjami zapraszamy szczególniej Gości przybywających do Poznania w celach zawodowych oraz małe grupy przyjaciół chcących wypocząć w samym centrum Poznania.
Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy również gościć większe grupy (do ok. 45 osób).